Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Napletené kolo ZIPP 353 NSW Carbon Tubeless Disc Brake Center Locking 700c Rear 24Spokes

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 55 000 Kč
Ušetříte 7 831 Kč (–14 %)
47 169 Kč
Značka ZIPP
Kategorie ZIPP napletená kola
 

Napletené kolo Zipp 353 NSW Carbon Tubeless pro kotoučové brzdy Center Locking, 700c zadní 24 drátů, ořech SRAM 10/11r 12x142mm Standard Graphic A1

Sada kol Zipp 353 NSW Tubeless pro kotoučové brzdy je vrcholem snažení Zipp k dosažení univerzálnosti a rychlosti. Tyto kola slučují dva nejpokročilejší koncepty Zipp pro návrh kol – profil ráfku Sawtooth a technologii Total System Efficiency (Celková systémová účinnost). Zabezpečují tak všeobjímající přístup k jízdní výkonnosti kol.

Se zvlněným profilem ráfku a jeho výškou 45 mm jsou 353 NSW rychlé na každým profilu tratě. Poskytují nejlepší aerodynamickou účinnost a stabilitu v bočním větru ve své třídě. 353 NSW je dosud nejlehčí sada bezdušových kol Zipp, takže jsou připravené vydobýt si svoji cestu do úniků.

Použití ráfků s rovnou stěnou bez háčku (hookless) na 353 NSW je nedílnou součástí našeho cíle udělat vás rychlejšími na kole. Bez háčku je přechod mezi pláštěm a ráfkem mnohem plynulejší a aerodynamičtější. Tento design také umožňuje efektivnější rozložení pryskyřice v materiálu ráfku, co znamená lehčí kola. Zrovna tak jsou i vysoce odolné.

Tvar ráfku Sawtooth kol 353 NSW s technologii Hyperfoil optimalizuje aerodynamickou účinnost astabilitu v bočním větru. Zvlněný tvar Sawtooth také umožňuje, aby byl ráfek strukturálně pevný a zároveň i lehký. Pro jezdce to znamená rychlé výjezdy ze zatáček a udržení vysoké rychlosti bez ohledu na profil tratě, zejména v strmých a energických pasážích.

353 NSW využívají technologii Total System Efficiency (TSE). Jedná se o specifický přístup Zipp k designu kol, kdy se snaží překonat specifické překážky k dosažení maximální rychlosti: odpor větru, tíže (hmotnost), valivý odpor a ztráty od vibrací z podkladu. Vnitřní šířka ráfku 25 mm je ideální pro použití širších tubeless (bezdušových) plášťů s nižším tlakem vzduchu pro dosažení efektivnější jízdy.

Kola 353 NSW jsou zapletená na nábojích Cognition V2, které byly vylepšené o přepracovaný mechanismus rohatky Axial Clutch V2. Výsledkem je rychlejší záběr a menší tření, jako i vylepšená životnost.

TECHNOLOGIE:
Total System Efficiency – celková systémová účinnost
ImPress – přímý tisk grafiky
Sawtooth – zvlněný profil ráfku
Axial Clutch V2 – přepracovaný mechanismus rohatky
HexFin – tvarování výstupků na ráfku
Hyperfoils – vzorek důlků na ráfku

VLASTNOSTI:
- Univerzální sada tubeless kol s profilem ráfku bez háčku určená pro moderní vytrvalostní silniční kola
- Dosud nejlehčí tubeless sada kol od Zipp připravená k závodění
- Optimalizované dosedací plocha pláště pro snadnou montáž
- Technologie TSE pro lepší účinnost a nižší valivý odpor
- Zvlněný ráfek Sawtooth s výstupky Hyperfoil a vzorkem důlku HexFin ABLC pro nejlepší aerodynamickou výkonnost a stabilitu v bočním větru
- Náboje Cognition V2 se efektivně točí jak při šlapání, tak při volnoběhu. Technologie Axial Clutch V2 snižuje odpor a tření v náboji.
- Dodávané s předními a zadními koncovkami 12 mm.
- Uchycení kotouče CenterLock. Pojistná matice (Lockring) je součástí balení.
- Dostupné s ořechem XDR nebo SRAM/Shimano
- Nanesení grafiky technologii přímého tisku Zipp ImPress
- Ořech Campagnolo je dostupný jako samostatný díl
- Hmotnost předního kola 580 g, zadního kola 675 g (v nejlehčí konfiguraci: 12 mm pevné osy a XDR; bez pásky a ventilku)
- Doživotní záruka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: