Servis


 

Nabízíme kompletní servis, garanční prohlídky a poradenství v oblasti jízdních kol, elektrokol a koloběžek. 

 

Garanční servis je nutné provést po ujetí 100 - 300 km nebo maximálně do 3 měsíců od zakoupení kola. Tento servis je nutný pro správný chod kola a uznání případné reklamace. Zákazníci, kteří zakoupili kolo u nás, mají tento servis ZDARMA !!! U ostatních kol je cena dle skutečných nákladů.

Garanční servis zahrnuje tyto úkony:

Seřízení lanek a měničů, dotažení všech šroubů, kontrola správného chodu všech komponentů, napnutí a vycentrování výpletu kol.

Servis, opravy a úpravy kol si můžete objednat telefonicky na čísle 777 474 478 nebo emailem na info@fitness-zone.cz . Cena servisu/opravy se odvíjí od náročnosti servisního úkonu a je stanovená při přejímce kola, elektrokola nebo koloběžky. U kol zakoupených u nás jsou ceny zvýhodněné a mají přednost před ostatními zakázkami.

Specializujeme se na značky Lapierre, Norco, BH Bikes a Crussis .... u těchto značek vám zajistíme originální náhradní díly a vyřídíme případné reklamace. Nabízíme individuální stavby kol na rámových sadách od výrobců kol BH BikesNORCO, LAPIERRE YETI atd.

Máme pro vás připravené servisní balíčky za zvýhodněnou cenu v rozmezí 500-2000 Kč.

Servis elektrokol  

Jsme certifikovaný servis středových pohonů Bosch, Shimano a Fazua. Disponujeme originální diagnostikou Bosch, Shimano, Fazua a Bafang.

V rámci servisu provádíme diagnostiku a aktualizaci pohonů Bosch, Shimano, Fazua a Bafang. Zákazníkům, kteří u nás zakoupili elektrokolo s tímto pohonem, poskytujeme aktualizaci systémů a diagnostiku ZDARMA !!!    Můžete u nás objednat veškeré náhradní díly a příslušenství na středové pohony Bosch a Shimano. Nabízíme možnost přestavby ze standardních typů displejů Bosch na displej Bosch Nyon se zabudovanou GPS.

RockShox centrum    

Jsme certifikované servisní místo produktů SRAM/RockShox

Provádíme záruční/pozáruční servis a pozáruční opravy produktů výrobce SRAM/RockShox. Díky spolupráci se zastoupením SRAM/RockShox můžete naším prostřednictvím uplatnit záruční opravy. Tuto službu poskytujeme našim zákazníkům zdarma. 

V neposlední řadě pak máte možnost zakoupit u nás veškeré náhradní díly od výrobců Sram, Shimano, produkty Rock Shox a Fox, pláště Schwalbe, Continental, Pirelli , osvětlení Knog , kola, náboje, ráfky DT Swiss, ZIPP, doplňky SKS a další originální náhradní díly a doplňky od renomovaných výrobců.


 

shimano   sram  rockshox  fox  dt swiss  zippschwalbe  continentalmichelin  sigma    sks  avid  deuter   knog      rsp  time