fitness zone s.r.o. Nová 269, Lužná 270 51 info@fitness-zone.cz 777 474 478

Trek

Webová stránka značky: Trek
 
  • V roce 1976 se ve stodole v jižním Wisconsinu rozhodli dva vizionáři vytvořit nejlepší kola na světě. Podporovali kulturu kvalitních výrobků, kde každé postavené kolo bylo pýchou. I nyní, přestože jsme se nesmírně rozrostli, každé kolo značky Trek vychází z těchto principů.
  • Pokud jde o zlepšování a předefinování zážitků z jízdy na kole, nikdo na světě se nevyrovná inženýrům a návrhářům firmy Trek. Cesta k vynikajícímu výkonu je dlážděna zvědavostí. Proto těm nejnadanějším a nejzanícenějším vědcům poskytujeme zdroje, aby vše důkladně zkoumali a ověřovali. Právě tak přicházejí na svět skutečné novinky. 
  • Žijeme na hranici lidského výkonu, kde rozdíl mezi výhrou a prohrou představují milimetry a mikrogramy. Naše zanícení vyhrávat nás žene, abychom vyráběli perfektní produkty. S každým námi zhotoveným kolem poskytujeme konkurenční výhodu závodníkům a jezdcům všude na světě, kteří jsou odhodlaní a nadšení dát vše v sázku. 
  • Všechny výrobky Trek spojuje jediný závazek: Postaráme se o vás a uděláme, co je správné. Naše kola jsou velmi odolná. Nemilosrdně je testujeme v nejdrsnější laboratoři světa. Již od prvních rámů vyrobených v roce 1976 se na každé naše kolo vztahuje nejlepší doživotní záruka v tomto odvětví. 
  • Miliony lidí ve stovkách zemí po celém světě jezdí na kolech Trek. Kdykoli někdo nasedne na naše kolo, září z něj jistá radost, se kterou se všichni dokážeme ztotožnit. Zeměpisná poloha nás sice odděluje, síla kol nás však sjednocuje. Jednoduché a elegantní řešení mnohých složitých světových problémů.
     

 

Žádné produkty od výrobce Trek nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací