fitness zone s.r.o. Nová 269, Lužná 270 51 info@fitness-zone.cz 777 474 478

ELECTRA

Více jak 20 let s Electrou lze jen těžko slovy vystihnout. Celá filozofie tvůrců odráží nové módní trendy. Jejich kola jsou vyjádřením svobody mysli i tak trochu nekonvenčním uměním a jasným vzkazem, že život má být hravý a plný radosti.

O dokonalosti designu kol Electra nemůže být pochyb a o funkčnosti už vůbec ne. Jde o větší pohodlí a lepší ovládání. Na kole sedíte v uvolněně vzpřímené poloze s tak dokonale nataženýma nohama, že se můžete kdykoli opřít o zem, aniž byste se museli zvednout ze sedla. Electru musíte vyzkoušet, ale má to své nevýhody. Pak ji už nevyměníte.

Zkrátka připojte se k těm, kteří zanechávají již svou stopu po celém světe. Electra vám na oplátku tyto projížďky vyplní neopakovatelnými zážitky a jedinečnými pocity, které vám pomohou vyjádřit vaši osobnost.

Tolik kol a tolik míst na jízdu… Šest kolekcí kol a tři kolekce elektrokol. Každá z nich je jedinečná, stejně jako lidé, které na kolech Electra jezdí. Existuje mezi nimi spousta rozdílů, ale každá z nich je super komfortní a zábavná. A proto bez ohledu na to, kterou z nich si vyberete, budete ve stylu Electra.

electra


 

12990
1999011299019990

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací