Doprava zdarma Efekt lupa
 

ZIPP Upgrade sada keramických ložisek - 61903 - kompatibilní s náboji ZR1/ZM2, Cognition z

 

ZIPP Upgrade sada keramických ložisek (v balení 2 keramická ložiska) - 61903 - kompatibilní s náboji ZR1/ZM2, Cognition zadní, Cognition/76 přední pro kotoučové brzdy, 176 všechny zadní náboje

Dostupnost Skladem
Běžná cena 4 756,49 Kč
Ušetříte 1 927,49 Kč (–40 %)
2 829 Kč
   
Značka ZIPP
Kategorie ZIPP příslušenství a ND
 

ZIPP Upgrade sada keramických ložisek (v balení 2 keramická ložiska) - 61903 - kompatibilní s náboji ZR1/ZM2, Cognition zadní, Cognition/76 přední pro kotoučové brzdy, 176 všechny zadní náboje

Dva kusy ložisek 61903 pro tělo náboje, přední nebo zadní.

Upgrade sada keramických ložisek pro kola Zipp využívá materiály nejvyšší jakosti a přesné opracování pro dosažení nejvyšší rychlosti. Ložiska vyrábí v Německu dodavatel specializující se na zdravotní zařízení podle přesných specifikací Zipp. Sady ložisek jsou vyráběné a sestavené na jednom místě, aby byly dosažené přesné tolerance. Kroužky ložisek jsou z tvrzené hliníkové superslitiny s přidáním chróm-molybden-niklové složky, která je nejvyšší třídou dostupné nerez oceli. Testování Zipp ukázalo, že tento materiál je odolný vůči korozi, dokonce i při slané vodě.
Zippem navržená kombinace materiálu a keramických kuliček (Si3N4) se projevuje v značné odolnosti ložisek. Vysoká odolnost a dlouhá životnost ložisek umožňují použití nekontaktního utěsnění u keramických ložisek. Výsledkem je sada ložisek, která výrazně snižuje tření a odtrhový točivý moment pro tělo náboje a unášeč kazety (ořech). Klece uvnitř ložisek jsou vyrobené z polyamidu namísto ocele. Polyamid má vibrace-tlumící vlastnosti, aby izoloval kuličky, což vede k vylepšení funkčnosti a životnosti. Upgrade sada keramických ložisek Zipp je ideálním vylepšením pro kola a náboje Zipp.

Pro upgrade kompletního setu kol jsou potřebné 3 sady ložisek (6 kusů ložisek): dvě sady (4 kusy) ložisek 61903 pro přední a zadní tělo náboje, a jedna sada (2 ložiska) ložisek 61803 pro ořech. Alternativně je možné nainstalovat pouze dvě sady ložisek 61903 pro těla nábojů a získat většinu benefitů.

KOMPATIBILITA
Sady keramických ložisek Zipp jsou kompatibilní se všemi aktuálními modely nábojů Zipp, verze pro ráfkové i kotoučové brzdy: Cognition, ZR1, ZM2, 76/176, a předchozí generace 77/177. Tyto sady nejsou kompatibilní s první verzi nábojů Cognition pro ráfkové brzdy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: