Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Napletené kolo ZIPP 454 NSW Carbon Tubeless Disc Brake Center Locking 700c Rear 24Spokes S

 
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 55 000 Kč
Ušetříte 7 831 Kč (–14 %)
47 169 Kč
   
Značka ZIPP
Kategorie Zapletená kola
 

Napletené kolo ZIPP 454 NSW Carbon Tubeless pro kotoučové brzdy zadní Center Locking 700c 24 drátů ořech XDR 12x142mm Standard Graphic B1

Nové Zipp 454 NSW Tubeless pro kotoučové brzdy jsou čistě závodní sada silničních kol a poskytují vše, co výkonnostně orientovaný cyklista požaduje. Jsou aerodynamicky efektivní a stabilní ve všech povětrnostních podmínkách. Navíc, širší ráfek je navržený pro bezdušové pláště s nižšími tlaky, což se přenáší do menšího valivého odporu a lepšího pohlcování vibrací, takže na silnici ztrácíte nejmenší možné množství drahocenné energie. Kola jsou optimalizována pro bezdušové pláště šířky 25 mm pro maximální rychlost.

454 NSW jsou vybavená nejpokročilejšími technologiemi Zipp. Zvlněný tvar ráfku Sawtooth výšky 58 mm s výběžky Hyperfoil je nejaerodynamičtější a nejstabilnější profil v rodině Zipp 404. Nové 454 NSW Tubeless pro kotoučové brzdy jsou o více než 400 gramů lehčí, než jejich předchůdci!

Použití přímých stěn ráfku (bez háčku) na 454 NSW je nedílnou součástí pomoci vám být rychlejší (Making You Faster). S přímými stěnami je přechod mezi pláštěm a ráfkem plynulejší a aerodynamičtější. Ráfky Zipp bez háčku mají efektivnější rozmístění pryskyřice v materiálu, což se projevuje v lehčích a pevnějších kolech.

Venkovní testování zadané Zipp odhalilo skutečné přínosy přístupu Zipp pro celkovou účinnost systému (TSE – Total System Efficiency). Systém kolo-jezdec o hmotnosti 85 kg na nových 454 NSW s 25 mm plášti potřebuje 278 Wattů pro udržení rychlosti 40 km/h. To je o 10 Wattů méně v porovnání s předchozím modelem 454 NSW.

Kola 454 NSW jsou postavená na přepracovaných nábojích Cognition DB V2 s vylepšeným mechanismem volnoběžky Axial Clutch V2 pro rychlejší záběr, menší tření a vylepšenou životnost.

TECHNOLOGIE:
- Total System Efficiency
- ImPress
- Sawtooth
- Axial Clutch V2

VLASTNOSTI:
- Náboje Cognition DB V2 s technologii Axial Clutch V2 se točí efektivně při šlapání i volnoběhu; snižují odpor a tření
- 454 NSW Tubeless pro kotoučové brzdy jsou více než o 400 gramů lehčí než jejich předchůdci
- Technologie TSE pro lepší účinnost a menší valivý odpor
- Ráfek tvaru Sawtooth s výběžky Hyperfoil a důlky HexFin ABLC pro nejlepší aerodynamiku a stabilitu v bočním větru se zvlněnou výškou ráfku 53/58 mm
- Grafika Zipp nanesena technologií přímého tisku Zipp ImPress
- Dostupné ořechy XDR nebo SRAM/Shimano
- Dodávané s koncovkami nábojů pro použití s 12 mm pevnými osami (přední a zadní)
- Uchycení kotoučů CenterLock (utahovací lockring dodávaný s kolami)
- Ořech Campagnolo je v nabídce jako náhradní díl
- Hmotnost setu kol: 1.358 g (přední – 631 g, zadní – 727 g) v konfiguraci XDR ořech a 12 mm pevné osy bez tubeless pásky a ventilků
- Doživotní záruka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: