Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Napletené kolo ZIPP 404 Firecrest Carbon Tubeless Disc Brake Center Locking 700c Front 24S

 
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 24 062,50 Kč
Ušetříte 3 423,50 Kč (–14 %)
20 639 Kč
   
Značka ZIPP
Kategorie Zapletená kola
 

Napletené kolo ZIPP 404 Firecrest Carbon Tubeless pro kotoučové brzdy přední Center Locking 700c 24 drátů 12x100mm Standard Graphic B1

Prestiž 404 jako ikony Zipp pro rychlost se datuje tři dekády zpět a jejich budoucnost je ještě jasnější. S výškou ráfku 58 mm jsou kola 404 Firecrest Tubeless ideální pro silniční závody, časovky a triatlon, a také granfondo. Vnitřní šířka ráfku 23 mm je perfektní pro použití se širšími bezdušovými plášti s nižšími tlaky huštění. To je vitální komponent celkovou účinnost systému (TSE – Total System Efficiency) – přístup k dosažení maximální rychlosti na měnících se typech silnic a jízdních podmínek. Konkrétně se TSE zaměřuje na překonávání specifických překážek k vyšší rychlosti: odpor větru, tíže (hmotnost), valivý odpor, a ztráty z vibrací. Technologie Zipp ABLC Sawtooth využívá složitý vzor umístění důlků na povrchu ráfku pro vylepšení aerodynamické účinnosti. Použití patek ráfků bez háčků (přímá stěna) je nedílnou součástí pomoci vám být rychlejší (Making You Faster). S přímými stěnami je přechod mezi pláštěm a ráfkem plynulejší a aerodynamičtější. Ráfky Zipp bez háčku mají efektivnější rozmístění pryskyřice v materiálu, co se projevuje v lehčích a pevnějších kolech.

Venkovní testování zadané Zipp odhalilo skutečné přínosy přístupu Zipp pro celkovou účinnost systému (TSE – Total System Efficiency). Systém kolo-jezdec o hmotnosti 85 kg na nových 404 Firecrest s 25 mm plášti potřebuje 286 Wattů pro udržení rychlosti 40 km/h. To je o 4 Watty méně v porovnání s předchozím modelem 404 Firecrest.

Kola 454 NSW jsou postavená na univerzálních a odolných nábojích ZR1 DB vyvinutými v Německu. Pokud si musíte vybrat pouze jedny kola pro ježdění a závodění na silnici, tak Zipp 404 Firecrest Tubeless pro kotoučové brzdy jsou chytrá a rychlá volba.


TECHNOLOGIE:
- Total System Efficiency
- ABLC

VLASTNOSTI:
- Univerzální závodní set kol pro moderní silniční závodní kola s ráfky bez háčku pro bezdušové pláště
- Optimalizované patky ráfku pro snadnou montáž pláště
- Široký profil ráfku s vnitřní šířkou 23 mm vytváří lepší spojení s pláštěm pro rychlou jízdu na silnici i mimo ni
- Nové náboje ZR1 DB mají lepší utěsnění pro delší životnost a rychlejší odezvu s 66 body záběru. Byly vyvinuté v Německu.
- Dodávané s koncovkami nábojů pro použití s 12 mm pevnými osami (přední a zadní)
- Uchycení kotoučů CenterLock (utahovací lockring dodávaný s kolami)
- Dostupné ořechy XDR nebo SRAM/Shimano
- Ořech Campagnolo je v nabídce jako náhradní díl
- Kola 404 Firecrest Tubeless pro kotoučové brzdy jsou o 370 gramů lehčí než jejich předchůdci
- Hmotnost setu kol: 1.450 g (přední – 660 g, zadní – 790 g) v konfiguraci XDR ořech a 12 mm pevné osy bez tubeless pásky a ventilků
- Doživotní záruka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: