Doprava zdarma Efekt lupa
 

Zadní tlumič Deluxe Ultimate RCT - (165X45) Linear Air, 0 Neg/1 Pos Token, LinearReb/LowCo

 

Zadní tlumič Rockshox Deluxe Ultimate RCT - (165X45) Linear Air, 0 Neg/1 Pos Token, LinearReb/LowComp,380lb LockoutForce, Trunnion Standard - C1

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 11 206 Kč
Ušetříte 4 747 Kč (–42 %)
6 459 Kč
   
Značka ROCKSHOX
Kategorie Tlumiče
 

Zadní tlumič Rockshox Deluxe Ultimate RCT - (165X45) Linear Air, 0 Neg/1 Pos Token, LinearReb/LowComp,380lb LockoutForce, Trunnion Standard - C1

BOJOVNÍK V NÍZKÉ HMOTNOSTI, KTERÝ UMÍ UDEŘIT
Zcela nová produktová řada RockShox Deluxe je plná výkonu. Zdůrazňuje hravou dovednost a novou éru laditelnosti nejvyspělejšího vzduchového pružení RockShox v lehkém provedení tlumiče bez expanzní nádobky. Rodina skromné kuráže a pokroku přizpůsobená tak, aby pokročila na úroveň nekompromisních trailových kol a nekompromisních jezdců.

DELUXE ULTIMATE
Lehký na gramy a mohutný na schopnosti. RockShox Deluxe Ultimate přidává nádech luxusu nejnovějším uber-schopným trailovým kolům. Od nového vzduchového pružení DebonAir+, které nabízí více možností nastavení než kdy předtím, až po nezávislé nastavení nízkorychlostní komprese (LSC) a odskoku (Rebound) tlumení – každý aspekt byl pečlivě navržen tak, aby umožnil maximální laditelnost v efektivním a minimalistickém provedení. Moc k nastavení perfektního naladění pro vás a pro trail před vámi je ve vašich rukou. Pokaždé jízda šitá na míru.

VLASTNOSTI
- Vzduchové pružení DebonAir+ maximalizuje potenciál jemného doladění. Umožňuje vám naladit jak pozitivní, tak i negativní vzduchovou komoru, aby dokonale odpovídali vašemu kolu, požadovanému pocitu z jízdy a trailu před vámi.
- Zakrytý nárazník dorazu snižuje pravděpodobnost drsného nárazu na doraz a ponechává extra prostor pro odvážné, aby to mohli rozbalit ve velkém.
- Nezávislé nastavení nízkorychlostní komprese (LSC) a odskoku (Rebound) dávají jezdcům možnost přesně definovat, jak tlumič reaguje na trail pod ním.
- Širší rozsah nastavení odskoku (Rebound) pro přizpůsobení více typům jezdců.
- Větší přesah pouzder maximalizuje výkon při malých nárazech a přilnavost kola k terénu.
- Snadno přístupná páčka pro intuitivní přepínání mezi dvěma polohami komprese – otevřená (Open) nebo pevná/uzamčená (Threshold).
- Čerstvá a prémiová grafika, aby vaše kolo i vypadalo tak skvěle, jak je naladěné.
- Špičkové mazání Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření a pomáhá udržovat trakci.

SPECIFIKACE
Tlumení: RCT
Hydraulický doraz: -
Vzduchové pružení: DebonAir+ Lineární

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: