• 1 z 2
 

Plášť Pirelli Scorpion MTB H Lite 29 x 2.2

 

Nízký profil figur dezénu a kompaktní vzdálenosti mezi nimi umožňují rychlou a jistou jízdu na jakémkoliv typu tvrdého povrchu, za sucha i za mokra.
LITE je verze H s ještě nižším valivým odporem a hmotností.

Dostupnost Skladem
1 489 Kč
   
Značka PIRELLI
Kategorie Pláště MTB
Záruka 2 roky
 

Plášť Pirelli Scorpion MTB H Lite 29 x 2.2

Nízký profil figur dezénu a kompaktní vzdálenosti mezi nimi umožňují rychlou a jistou jízdu na jakémkoliv typu tvrdého povrchu, za sucha i za mokra. LITE je verze H s ještě nižším valivým odporem a hmotností. Gumová směs SmartGRIP zabezpečuje bezvýhradní kontrolu a rychlost za sucha i za mokra a zároveň vysokou odolnost proti proříznutí. Vícevrstvý nylonový oplet 120tpi TLR pro rychlost a stabilitu při jízdě s nízkými tlaky. Odlehčená verze 2.2 LITE nemá žádnou ochranní vrstvu bočnice.

Konstrukce: 120tpi, TLR
Doporučená šířka ráfku: 25C
Ochrana:
Hmotnost: 640 g

TECHNOLOGIE:
SmartGRIP
Dekády úspěchů v motosportu umožnili vývojovému centru Pirelli vyvinout pokročilou gumovou směs, která v sobě spojuje dvě diametrálně protichůdné charakteristiky:
- odolnost proti proříznutí: garantuje maximální mechanickou přilnavost v suchých podmínkách a vyšší odolnost proti propíchnutí
- chemickou přilnavost za mokra: není potřeba přemýšlet nad změnou podmínek, jestli bude pršet nebo jestli budou na trati bahnité a kluzké sekce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: