• 1 z 6
 

Plášť Pirelli Scorpion Enduro R HardWALL 29 x 2.6

 

Plášť Pirelli Scorpion Enduro R HardWALL 29 x 2.6

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 654,96 Kč
Ušetříte 105,96 Kč (–6 %)
1 549 Kč
   
Značka PIRELLI
Kategorie Pláště MTB
 

Plášť Pirelli Scorpion Enduro R HardWALL 29 x 2.6

MAXIMÁLNÍ VÝKONNOST ZADNÍHO KOLA NA SMÍŠENÉM POVRCHU
Model R má specifický design určený pro zadní kolo: přidaná trakce pro lepší přenos síly ze šlapání a vyšší účinnost brždění, jako i větší odolnost pro rychlou a jistou jízdu na různých površích, za sucha i za mokra a s vlastnostmi gumové směsi SmartGRIP. Navíc se plášť vyznačuje vysokou úrovní spolehlivosti a dlouhou životností.

Vlastnosti:
• Gumová směs SmartGRIP – výborná přilnavost za sucha i za mokra po celou životnost pláště se zvýšenou odolností proti protržení.
• Oplet – vícevrstvý nylonový oplet o hustotě 60tpi pro větší spolehlivost a lepší ovladatelnost.
• Konstrukce HardWALL – konstrukce pláště s ochrannou vrstvou od patky k patce a s gumovou vložkou pro agresivní styl jízdy.
• Tubeless-Ready – bezdušové použití se snadnou montáží a odolnými patkami.

Pirelli Scorpion Enduro je kompletní modelová řada plášťů určena pro vaši denní dávku na trailech. Jsou navržené tak, aby ustáli drsný terén a zacházení, které je umožněné díky novým rychlým a odolnějším kolům. Scorpion Enduro jsou konstruované tak, aby umožnili výborný záběr a spolehlivost i při náročném používání na vašich lokálních trailech nebo v bikeparcích s hromadou klopenek a kamenitých pasáží. Konstrukce se spoléhá na kostru HardWALL, která pláště spolehlivě drží ve stopě a v zatáčkách a na gumovou směs SmartGRIP, která se stará o výbornou přilnavost a záběr za sucha i za mokra a také umožňuje ohromnou odolnost proti proražení za celou životnost pláště, dokonce i po opotřebení vzorku.

Konstrukce: 60tpi, TLR
Doporučená šířka ráfku: 35C
Ochrana: HardWALL
Hmotnost: 1.140 g

TECHNOLOGIE:
HardWALL
Technologie konstrukce pláště od Pirelli s ochrannou vrstvou od patky k patce a s gumovou vložkou pro agresivní jízdu v terénu. Konstrukce pláště navržená přímo pro styl jízdy v náročném terénu – několika zesílení vestavěných přímo do kostry pláště je určených pro vylepšení celkové odolnosti opletu, jako i pro umožnění větší opory při použití nižších tlaků v plášti. S nylonovou ochrannou vrstvou od patky k patce, která je integrální součástí opletu a s tlustou gumovou vložkou přes patku, je konstrukce HardWALL předurčená k zvládání nemilosrdného zacházení s lehkostí a chrání před propíchnutím. Zapracování těchto zesilujících prvků společně s nylonovým opletem o hustotě 60tpi přispívají k solidní a odolné konstrukci, která podporuje spolehlivost a kvalitu jízdy bez kompromisů na hmotnosti a účinnosti přenosu síly ze šlapání.

SmartGRIP
Špičková gumová směs je produktem zkušeností Pirelli nabytých z off-road závodních okruhů pro 2 i 4 kola po celém světě. Inženýři Pirelli vyvinuli směs se dvěmi diametrálně protikladnými vlastnostmi:
• odolnost proti proříznutí: garantuje maximální mechanickou přilnavost a záběr v suchých podmínkách a vyšší odolnost proti propíchnutí spolu s delší životností
• chemickou přilnavost za mokra: není potřeba přemýšlet nad změnou podmínek, jestli bude pršet nebo jestli budou na trati bahnité a kluzké sekce

Výsledkem je delší životnost jízdních vlastností pláště, který nejenom že má výbornou přilnavost a záběr v protichůdných podmínkách jako jsou sucho a mokro, ale také si tyto jízdní charakteristiky udržuje, jak se vzorek opotřebovává. Na rozdíl od vícesměsných gumových směsí (dvou nebo tří), jednosměsné složení SmartGRIP umožňuje vyrovnané jízdní vlastnosti v průběhu opotřebovávání pláště a jeho celé životnosti. Větší mechanická odolnost gumy poskytuje také vyšší odolnost nejenom proti opotřebení, ale také proti propíchnutí, proto je potřeba vyvinout větší sílu k proříznutí nebo propíchnutí pláště.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: