Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 18
 

XLC XTRA LED VC-C05 - NOSIČ JÍZDNÍCH KOL NA TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

 
Německý nosič na 2 kola nebo elektrokola, sklopná funkce pro přístup do zavazadlového prostoru, rozšířitelný na třetí kolo, skládací systém
Dostupnost Na dotaz
13 490 Kč
   
Značka XLC
Kategorie Nosiče kol na auto
Záruka 2 roky
 

Německý nosič na 2 kola nebo elektrokola, sklopná funkce pro přístup do zavazadlového prostoru, rozšířitelný na třetí kolo, skládací systém.

Nosič na 2 kola nebo elektrokola od Německé značky XLC. Vyniká ultramoderní konstrukcí a LED diodovým osvětlením. Sklopná funkce zajistí přístup do zavazadlového prostoru i když jsou namontována kola v nosiči. Nosič je rozšířitelný na třetí kolo (rozšiřovací adaptér není součástí dodávky). Skládací systém umožňuje snadné sklopení polovin nosiče tak, že se z celého nosiče stane malé zavazadlo - skladování je tedy možné jak v zavazadlovém prostou vozidla, tak např. ve skříni, bytě, sklepě atd. Maximální nosnost nosiče je až 60kg - jedna ližina zvládne až 30kg, což umožňuje převážení také těžkých elektrokol. Nosič lze uzamknout k tažnému zařízení vozidla, stejně jako kola lze uzamknout do nosiče. Nosič je dodáván kompletně smontovaný a připravený pro použití - stačí jen nasadit na tažné zařízení a jet! Nosič je vhodný pro pláště kol do šířky 57mm / 2.25 palce. Složený nosič má rozměry pouze 24.5x71x50cm, na vozidle má rozměry 130x71x50cm. Třmeny nosiče jsou kompatibilní s průměrem rámu jízdního kola až do 60mm. Třmeny pro uchycení rámu jízdního kola jsou dále vybaveny automatickým blokováním dotahovacího momentu od 3Nm - tzn. že nehrozí přetažení a zničení dotahovacích částí. Hmotnost nosiče je 12kg. Nosič připojíte k zásuvce elektrické instalace tažného zařízení pomocí konektoru 13-pólů i 7-pólů. Maximální nejvyšší doporučená rychlost jízdy s namontovaným nosičem je 130km/h. Maximální středová vzdálenost jízdního kola je 120cm. Vzdálenost mezi ližinami je 220mm.

Určeno pro kola: MTB, MĚSTO/TREKING, SILNIČNÍ/ZÁVODNÍ KOLA
Kategorie: DRŽÁKY JÍZDNÍCH KOL
Montáž: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Skládací: ANO
Zámek kol: ANO
Zámek nosiče: ANO
Zásuvka: 7-MI PÓLOVÁ, 13-TI PÓLOVÁ
Světla: LED
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: