Testování kol 2024

JARNÍ TESTOVÁNÍ KOL

Jste také zvědaví, co pro Vás výrobci připravili pro sezonu 2024? Chcete si to osobně vyzkoušet ?

Uložte si do kalendáře datum sobota 20.dubna 2024 !!!!

Připravili jsme pro Vás možnost vyzkoušet a otestovat kola/elektrokola modelové řady 2024 od značek LAPIERRE, NORCO, CRUSSIS a BH BIKES. Ve spolupráci s těmito značkami pořádáme  testování v Lužné u Rakovníka na fotbalovém hřišti od 9:00 do 17:00 hodin. 

Bude pro Vás připraven velmi zajímavý mix kol od výše uvedených značek. Seznam modelů budeme postupně doplňovat níže. Sledujte proto bedlivě naše stránky a sociální sítě Facebook a Instagram, protože kdo dřív zarezervuje, ten také dřív pojede. Kol by mělo být dost, aby se dostalo na všechny. Budeme se snažit zajistit nejen kvalitní testování, ale také doprovodný program. Můžete se těšit na koncert místní oblíbené kapely, tombolu, ale také na občerstvení a pivo Bakalář. Představíme novinku v našem sortimentu silničních a gravel kol LOOK a doufáme, že bude možné tato kola otestovat. Na přesném programu pracujeme a postupně doplníme.

Prodejna bude po celou dobu testování zavřená, ale budete moci objednávat za zvýhodněných podmínek přímo u stánku!

Seznam testovacích kol BH Bikes:             Seznam testovacích kol NORCO:              Seznam testovacích kol Lapierre            Seznam testovacích kol Crussis:

 

BH Atom 29 (M/L)                                           Norco Sight A (M)                                         Lapierre XR (M)

BH GravelX Carbon (M/XL)

BH Expert (XS)