fitness zone s.r.o. Nová 269, Lužná 270 51 info@fitness-zone.cz 777 474 478

BH fitness dual


Firma BH Fitness přišla s řadou výrobků DUAL (dříve i.CONCEPT), které umožňují nejen propojení počítačů výrobků s tabletem nebo chytrým telefonem, ale také využívání např. Google maps (street view, satelite view, map view). Novinkou pro letošní rok je rovněž KinoMap, kdy můžete využívat nafilmované trasy. Tyto trasy jsou na rozdíl od aplikací pro využití Google maps zpoplatněné, můžete si ale aplikaci Kinomap stáhnout na měsíc zdarma a zjistit tak, zda vám stojí za zakoupení licence na trvalé používání. Stažením aplikace získáváte možnost ukládat si tréninková data na server po provedení registrace (vše zdarma). Mnozí zákazníci, kteří nemají v oblibě svět počítačů a internetu, mohou mít z těchto výrobků obavy - tyto obavy jsou ale naprosto zbytečné, protože je to jen přidaná hodnota stroje, a pokud tyto možnosti nechcete využívat, tak samozřejmě nemusíte. Všechny přístroje si samozřejmě zachovávají veškeré svoje funkce. 

Stroje označené Dual budeme většinou dodávat bez přiloženého DualKitu. Pokud budete mít zájem o používání nabízených aplikací, tak si jednoduše objednáte DualKit, což je zařízení, které zasunete do počítače rotopedu, běhacího pásu, elipticalu apod. a pomocí Bluetooth propojíte s vaším tabletem. Již nyní se objevují další firmy s podobnými možnostmi, ale firma BH Fitness umožnuje využívat aplikaci KINOMAP, kde jsou skutečné reálně se pohybující obrázky a profil tratě se promítá do obtížnosti šlapání (u rotopedu). Pro představu se můžete podívat na ryze amatérské video (https://www.youtube.com/watch?v=GhaZdQTD57c) s natočením používání aplikace kinomap včetně připojení. 

 


Níže najdete stručný popis aplikací, které je možné stáhnout a které spolupracují s přístroji označené DUAL:

Run on Earth

Tuto aplikaci si můžete stáhnout a používat zcela zdarma. Aplikace pracuje na základě Google maps, můžete nastavit libovolnou trasu a to všude , kde má Google maps nafilmované obrázky, což je prakticky po celém světě. V podstatě vám tato aplikace při cvičení umožňuje poznávat svět. Přepínat můžete mezi třemi zobrazeními: Street View, Satelite View a Map View.

Kompatibilita: operační systém iOS 6,0 a novější ( iPhone, iPad, iPod touch), operační systém Android 4,0 a novější (idelní pro telefony a tablety Samsung, ale pracuje i na ostatních). Upozorňujeme rovněž na nutnost Bluetooth 4,0 a WIFI v místě používání.

Kinomap

Aplikace, která umožňuje  na váš tablet nebo telefon promítat reálné bbbbb tratě nafilmované a zpracované takovým způsobem, že při stoupání na trase se na vašem stroji  automaticky zvedá zátěž (rotopedy a eliptické trenažery) nebo náklon (běžecké pásy). Naleznete zde stovky nafilmovaných tratí např. i z Tour de France atd. Je zapotřebí upozornit na fakt, že tato aplikace běží zdarma pouze jeden měsíc a pak se můžete rozhodnout, zda si ji chcete přikoupit buď na měsíc nebo na čtvrt roku a nebo třeba na celý rok.

Kompatibilita: operační systém iOS 4,3 a novější ( pro iPhone, iPad, iPod touch). Operační systém Android 4.0.2 ( nejen pro tefefony a tablety Samsung). Upozorňujeme na potřebu Bluetooth 4,0 a vyšší a samozřejmě WIFI v místě použití.

Webathletic

Aplikace se čtyřmi parametry tréninku s možností dalších her a použití společně s dalšími uživateli Webathletic. Odpor v závislosti na svahu. Aplikace je zdarma ke stažení a používání.

Kompatibilita: Operační systém iOS 6,0 a novější ( iPhone5, iPad, iPod touch). Operační systém Android zatím ne. Nutnost WIFI v místě užívání.

Cycle on Earth

Tato aplikace funguje na stejném principu jako Run on Earth, to znamená na základě Google maps. Opět je zde možnost přepínat zobrazení mezi Street View, Satelite View a Map View. Aplikace je zdarma ke stažení a používání.

Kompatibilita: Operační systém iOS 6,0 a novější ( iPhone, iPad, iPod touch). Pro operační systém Android by měla být k dispozici koncem roku 2014.

FitConsole

Aplikace pro rotopedy, elipticaly a běžecké pásy s pestrou nabídkou cvičebních programů, která je schopna sledovat trénink a zobrazit váš progres v plnění cílů. Jedná se v podstatě o zdokonalený počítač vašeho přístroje. Aplikace je zdarma.

Kompatibilita: Operační systém Android 4,0 a vyšší.

Cycle Rush 2

Aplikace zvyšující motivaci. Stažením aplikace Rush 2 si užijete vzrušující a poutavý zážitek, který poskytuje! Aplikace je nabitá skvělými funkcemi na trati s Vaším fitness tréninkem. Můžete kombinovat s XKIT sledující Vaše otáčky a frekvenci šlapání. Aplikace je zdarma.

Kompatibilita: Operační systém iOS 6,0 nebo vyšší (iPhone, iPad, iPod touch). Android koncem roku 2014.

Tread Monitor

Aplikace pro běžecké pásy označené Dual. Obsahuje 12 přednastavených profilů, program HRC řízený frekvencí srdečního pulsu, Recovery test a funkci Quick Start. Aplikace je zdarma.

Kompatibilita: iOS 6,0 a novější (iPhone, iPad, iPod touch). Odzkoušeno nejen na iPhone5. Android ne.

Pedal Monitor

Aplikace se 4 základními přednastavenými profily, každý z nich má 3 úrovně intenzity. Obsahuje také funkci Quick Start, Frekvenci srdečního pulsu, nastavení cílové hranice Wattů a Recovery test.

Kompatibilita: iOS 6,0 a novější (iPhone, iPad, iPod touch). Odzkoušeno nejen na iPhone5. Android ne. 


 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací