Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Vidlice RockShox RUDY Ultimate Race Day - Crown 700c 12x100 30mm Gloss Black 45offse

 
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 23 164,29 Kč
Ušetříte 9 005,29 Kč (–38 %)
14 159 Kč
   
Značka ROCKSHOX
Kategorie RockShox Rudy
 
Vidlice RockShox RUDY Ultimate Race Day - Crown 700c Boost™12x100 30mm Gloss Black 45offset Tapered SoloAir (v balení blatník, ježek a osa Maxle Stealth) A1

Nová vidlice Rudy je perfektní doplněk pro vaše gravel kolo. Je energeticky účinná na sprintech a poskytuje dostatek zdvihu, abyste jízdu měli komfortně pod kontrolou i v drsnějších terénech. Vybavená je zcela novými vnitřními nohami s průměrem 30 mm, tlumící patronou Charger Race Day (nejlehčí tlumící patrona od RockShox) a osvědčeným vzduchovým pružením SoloAir. Dále Rudy nabízí přesné zatáčení, kompatibilitu s dlouhým nebo krátkým blatníkem, a vzhled, kdy budete na svoje silniční kolo hrdí. Všechno navržené s cílem naplnit potřeby gravel jezdců.

- Účelně navržená přímo pro potřeby gravel a e-gravel kol
- 30mm vnitřní nohy jsou lehké a vypadají dobře
- Zdvih 30mm nebo 40mm
- Tlumící patrona Charger Race Day naladěná pro potřeby gravel, se zámkem (lockout) tvrdým jak beton a s plným rozsahem nastavení odskoku (rebound)
- Vzduchové pružení SoloAir je perfektně naladěné na nižší zdvihy a efektivní chod přes nerovnosti
- Kompatibilita s krátkým blatníkem s uchycením na 3 šroubky
- Kompatibilita s velkým blatníkem díky skrytým úchytům pro vzpěry
- Lehká frézovaná a eloxovaná korunka s prémiovou a odolnou povrchovou úpravou
- Tlumící kapalina Maxima Plush snižuje tření a zvukový projev tlumení
- Průchodnost plášťů do rozměru 700x50
- Dostupná v barevném provedení Kwiqsand Signature nebo v lesklé černé
- Schválena pro e-kola

Vsaďte na Rudy
Rudy XPLR je vidlice navržená přímo pro gravel. Více kontaktu s podkladem. Více kontroly. Mnohem více zábavy. Nech už se štěrk stane trailem nebo asfalt náhle skončí, Rudy září, když se silnice stane hrbolatá nebo vás zvábí singletrack. Rudy chrání vaše tělo před výpraskem, jezdíte rychleji, déle, a s menší únavou. Dokonce i zatáčí lépe a přesněji se ovládá, protože přední kolo neodskakuje od nečekaných nárazů.

Tlumící patrona Charger Race Day
Tlumící patrona Charger Race Day je vytvořená pro potřeby nejrychlejších závodníků v cross-country na světě. Je to nejlehčí tlumící patrona od RockShox s výkonností k vyhrávání závodů a efektivním chodem. Naladěná je na ještě větší účinnost pro gravel jezdce, w uzamčením (lock-out) pevným jako beton, a dostatkem zdvihu pro pohodlnou a jistou jízdu v náročnějších terénech. Charger Race Day je perfektní volba pro Rudy.

Hladší znamená rychlejší
Nové vzduchové pružení SoloAir od RockShox, navržené přímo pro potřeby gravel a e-gravel kol, mění způsob, jak odpružená vidlice s malým zdvihem může využít měnící se cesty před vámi. Tento zcela nový design zůstává citlivý a hladký na malých nerovnostech, jako dokáže odolat tvrdým a velkým nárazům na doraz. Vzduch pomáhá chránit vaše zápěstí, ruce, předloktí, a samozřejmě i zdravý rozum. Jezděte rychleji bez strachu z výmolů před vámi.

Založte si blatník na přední kolo
Pro ty, kdo nepotřebují blatník, zdravíme vás. Pro jezdce, kteří brousí bahnité cesty po celý rok nebo potřebují příležitostní krytí, Rudy vám umožňuje přizpůsobit blatník podle potřeby. Rudy poskytuje kompatibilitu a ucelený vzhled s velkým blatníkem díky skrytým úchytům pro vzpěry. Pokud je krátký blatník vaše volba, tak odolný a prémiový blatník RockShox s uchycením na tři šrouby vypadá skvěle a sedí přesně. Krátké blatníky jsou také součástí balení vidlice Rudy nebo se dají dokoupit jako samostatný doplněk.

Ne jenom pro vzhled
Silná, lehká a stylová. Co více si můžete přát? Rudy Ultimate je vybavená frézovanou a eloxovanou korunkou, která drží hmotnost dole a kvalitu nahoře.

Průchodnost je důležitá
Na dlouhé neznámé cestě do dálek je průchodnost plášťů důležitá. Rudy poskytuje místo mezi gumou a kolem, takže pojme pláště až šířky 50mm se všem blátem, které se na ně nabalí.

Rozměr kol: 700c
Zdvih (mm): 30mm
Tlumící patrona: Charger Race Day
Offset vidlice: 45mm (700c)
Barva: lesklá černá
Osa: 12x100mm
Vnitřní nohy: 30mm, hliník s přímou stěnou
Pružení: Solo Air
Průměr korunky (OD mm): 50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: